نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر

زمانی که ماشین ظرفشویی دوو خراب می شود، استفاده از خدمات پس از فروش برای تعمیر آن بسیار حائز اهمیت است. برای استفاده از خدمات پس از فروش، باید دستگاه دوو خود را با گارانتی معتبر تهیه کنید تا بتوانید با شماره آن تماس بگیرید و از خدمات آن بهره‌مند شوید.

در صورتی که تاریخ گارانتی دستگاه شما به پایان رسیده و یا خدمات نمایندگی رضایت‌بخش نبوده است، می توانید از خدمات نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر استفاده کنید. نمایندگی مجاز مستر تعمیرچی تمامی خدمات تعمیر انواع ظرفشویی دوو را با قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه می دهد.

تعمیر لباسشویی اسنوا در جهانشهر
09128652921

 

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر تخصصی

مزایای استفاده از خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر

ویژگی های نمایندگی مستر تعمیرچی شامل موارد زیر است:

 1. ارائه گارانتی خدمات : این نمایندگی دارای گارانتی خدمات برای ماشین ظرفشویی دوو است. اگر قسمت تعمیر شده توسط این نمایندگی خراب شود، شرکت بدون هزینه تعمیرات مجدد را انجام می دهد.
 2. داشتن تکنسین های ماهر: تکنسین های این مجموعه  همگی به روزترین دوره های تخصصی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو را گذرانده اند و با قدرت و ضعف دستگاه های برند دوو آشنا هستند. آنها می توانند به راحتی ایرادات دستگاه شما را تشخیص دهند و تعمیر کنند.
 3. امکان دسترسی آسان: این نمایندگی دوو دارای سه شعبه یا مرکز تعمیر لوازم خانگی در شهر هالی کرج و تهران است. بنابراین، تکنسین های این شرکت می توانند در کمترین زمان ممکن به محل شما مراجعه کنند و ظرفشویی شما را بررسی و در صورت نیاز تعمیرات لازم را انجام دهند.
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

ایرادات رایج ماشین ظرفشویی دوو 

ماشین های ظرفشویی، دستگاه های مدرنی هستند که در شستشوی انواع ظروف کمک می کنند. با رعایت نکات ساده، عمر مفید دستگاه را بالا می برید. در صورت خرابی، تعمیر توسط افراد متخصص انجام شود.

تیک آبی دلیل نشتی آب از ماشین ظرفشویی دوو 

اگر ماشین ظرفشویی دوو شما دچار نشتی آب شده است، باید علل ممکن از جمله پارگی شلنگ تخلیه، خرابی پمپ تخلیه، خرابی اتصالات شیر آب، خرابی جت پمپ یا پمپ اصلی، خرابی لگنچه، سوراخ در کابین، خرابی لاستیک پلاستیکی درب دستگاه و غیره را بررسی کنید، در صورتی که فنی و ماهر نبودید میتوانید با مجموعه ما تماس بگیرید.

تیک آبی دلایل درست خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو

چگونگی خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی دوو را می‌توان به چند دلیل خلاصه کرد.

– دلیل اول: ممکن است مایع جلادهنده تمام شده باشد.

– دلیل دوم: قسمت قرارگیری مواد شوینده مشکل داشته باشد.

– دلیل سوم: خرابی فن خشک کن، خرابی المنت و دیگر علل فنی.

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر

تیک آبی عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی دوو

برای رفع مشکل عدم ورود آب به ماشین ظرفشویی دوو، می‌توان موارد زیر را بررسی کرد: تا خوردگی شلنگ ورودی آب، خرابی شیر برقی دستگاه، انسداد شلنگ ورودی آب نظیر رسوبات آب یا شن درون شلنگ، باز نبودن شیر آب، پارگی شلنگ ورودی آب و خرابی هیدروستات. یک تعمیرکار حرفه‌ای باید این موارد را در تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیرات ماشین ظرفشویی دوو بررسی کند.

تیک آبی تولید صدای غیر طبیعی از ماشین ظرفشویی دوو

سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی دوو ممکن است ناشی از مشکلات مختلف باشد. این امکان وجود دارد که موتور اصلی دستگاه خراب شده باشد یا اجسامی در پمپ تخلیه یا شلنگ تخلیه باشند. همچنین، برخورد بازوهای آبپاش به بدنه ظروف نیز سبب ایجاد صداهای غیرعادی می شود. سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی دوو می تواند مزاحمت آور باشد و نیاز به تعمیر دستگاه را نشان دهد.

تیک آبی خاموش نشدن چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو

چراغ نمک ماشین ظرفشویی دوو خاموش نمیشود. برای روشن کردن این چراغ، باید نمک درون مخزن ماشین تمام شود و بعد از شارژ کردن آن با یک کیلوگرم نمک و آب، باید چراغ نمک خاموش شود. اما در صورتی که چراغ خاموش نشود، احتمالاً سنسور نمک دستگاه خراب است و نیاز به تعویض دارد تا مشکل حل شود.

تیک آبی ظرفشویی دوو از مواد شوینده استفاده نمی کند؟

از دلایلی که ظرفشویی دوو از مواد شوینده استفاده نمی کند، می توان به آن اشاره کرد که دستگاه به صورت خودکار تنظیم می شود و همه عملیات شستشو را با استفاده از آب خالص انجام می دهد. این بدان معنی است که دستگاه براساس نوع ظرف موجود، مقدار آب و دمای مناسب را انتخاب می کند و مواد شوینده را به صورت اتوماتیک اضافه می کند. به همین دلیل، استفاده از مواد شوینده خارجی می تواند عملکرد دستگاه را تحت تأثیر قرار دهد و موجب عملکرد نامناسب آن شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر

ارور خطا در ماشین ظرفشویی دوو اسلامشهر

ارور E1 در ماشین ظرفشویی دوو:

خطای E1 در ماشین ظرفشویی دوو به معنای وجود مشکل در ورود آب به دستگاه است. این مشکل ممکن است به دلیل پارگی شلنگ ورودی آب، باز بودن شیر آب ورودی، خم شدگی یا پیچ خوردگی شلنگ ورودی آب و… باشد. در این صورت، باید توسط یک تعمیرکار حرفه‌ای از نمایندگی یا تعمیرگاه مجاز و معتبر، دستگاه را بررسی و تعمیر کنید.

ارور E2 در ماشین ظرفشویی دوو:

ماشین ظرفشویی دوو ممکن است با خطای E2 مواجه شود که علت آن مربوط به تامین آب دستگاه است. مشکل ممکن است به دلیل بسته بودن شیر ورودی آب، انسداد یا تاخوردگی شلنگ یا فیلتر ورودی، پایین بودن فشار آب منزل، خرابی برد کنترل یا شیر برقی باشد.

برای حل این مشکل، در ابتدا باید اطمینان حاصل کنید که شیر ورودی آب باز است و سپس تمامی قطعات سیستم تامین آب را بررسی کنید و از باز بودن مجاری آنها مطمئن شوید. در صورت عدم حل مشکل، بهتر است با متخصصین مجموعه مستر تعمیرچی تماس حاصل فرمایید. 

ارور E3 در ماشین ظرفشویی دوو:

خطای E3 در ماشین ظرفشویی دوو نشانگر وجود مشکل در گرم شدن آب است. احتمالاً علت این مشکل خرابی هیتر یا المنت حرارتی است. بهتر است هیتر را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید. همچنین، بررسی کابل‌ها و اتصالات هیتر و برد الکترونیکی دستگاه نیز ضروری است.

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر با گارانتی

کد خطای  E4 در ماشین ظرفشویی دوو:

ارور E4 در ماشین ظرفشویی دوو به معنای نشت آب است. برای رفع این مشکل، ابتدا باید محل دقیق نشتی را پیدا کنید. برای این منظور، شلنگ تخلیه، درزها و لاستیک اطراف درب را بررسی کنید. سپس با تعمیر و رفع نشتی، مشکل را بر طرف کنید.

خطای E6 در ماشین ظرفشویی دوو:

ارور  E6 در ماشین ظرفشویی دوو نشان دهنده خرابی سنسور دما است. برای رفع این مشکل، مقاومت سنسور بررسی شده و در صورت خرابی، سنسور باید تعویض شود. همچنین سیم کشی های متصل به سنسور و برد الکترونیکی نیز باید توسط یک تکنسین مجرب از تعمیرگاه یا نمایندگی تعمیرات دوو بررسی شوند.

ارور E7 در ماشین ظرفشویی دوو 

ارور E7 در ماشین ظرفشویی دوو به دلیل بالا بودن دمای آب داخل دستگاه است. ممکن است ناشی از خرابی رله هیتر روی برد اصلی باشد یا خرابی سنسور دما. برای رفع مشکل، ابتدا باید مطمئن شوید که دمای آب ورودی کم است و دستگاه به طور اشتباه به آب گرم منزل وصل نشده.

سپس سنسور دما را بررسی کرده و اگر خرابی آن تایید شود، باید آن را تعویض کنید. اگر عملکرد سنسور دما طبیعی باشد، احتمالاً باید برد اصلی دستگاه را تعویض کنید. بهتر است به مرکز مستر تعمیرچی مراجعه کنید.

ارائه خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در تمامی مناطق:

مجموعه ما در تمامي مناطق تهران و کرج داراي نمايندگي تعميرات مي باشد. با اولين تماس و يا درخواست تعمير آنلاين ، نيروهاي متخصص ما در سريعترين زمان در محل آماده مي شوند:

 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در انديشه
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در فرديس
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در شهر قدس
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در اسلامشهر
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در پیکان شهر
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در گرمدره
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در شهريار
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در کرج
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در جهانشهر کرج
 • تعمير ماشين ظرفشويي دوو در عظيميه

تعمیر ماشین ظرفشویی دوو در اسلامشهر بصورت حرفه ای

تعمير انواع ماشين ظرفشويي در اسلامشهر

ما مفتخر به تعمير انواع ماشين ظرفشويي با برند هاي مختلف زير و تعميرشبانه روزي در محل مي باشيم:

تعمير ماشين ظرفشويي ال جي در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي سامسونگ در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي ديپوينت در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي اسنوا در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي اسمگ در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي کنوود در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي ارچليک در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي ويرپول در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي جنرال در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي بکو در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي هيتاچي در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي هيماليا در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي کلور در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي پاناسونيک در اسلامشهر
تعمير ماشين ظرفشويي توشيبا در اسلامشهر

هزينه تعمير ماشين ظرفشويي دوو در اسلامشهر

قيمت تعمير ماشين ظرفشويي دوو در اسلامشهر ،به عوامل متعددي بستگي دارد. تعميرکاران مستر تعميرچي در ابتدا دليل خرابي ماشين را شناسايي مي کنند. تعمير قطعات ماشين ظرفشويي دوو هزينه مشخصي دارد و پاکسازي فيلتر هم زياد گران تمام نمي شود.

هزينه تعميرات ظرفشويي Deavo زماني بالاتر مي رود، که يک يا چند قطعه تعويض شود. براي اين کار نياز است که کارشناس تعميرات مشکل دستگاه شما را بررسي و سپس قيمت را مطرح کند.

مجموعه مستر تعميرچي در راستاي جلب رضايت مشتريان به عنوان نمايندگي معتبر تعميرات لوازم خانگي در جهانشهر،مفتخر است با ارائه فاکتور و بيان شفاف هزينه هاي تعميرات با نرخ مصوب اتحاديه ارائه مي دهد.

تماس با ما

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست