بهترین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه
تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

مجموعه مستر تعمیر چی با داشتن تکسین های متخصص و با تجربه آماده ارائه خدمات تعمیر انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ با استفاده از قطعات اورجینال و دارای ضمانت در تمام نقاط تهران از جمله اندیشه در کوتاه ترین زمان ممکن میباشد.شما با درخواست آنلاین و فوری تعمیر وسیله بری خود و یا از طریق تماس با واحد پشتیبانی مشاوره تلفنی رایگان و درخواست تعمیر داشته باشید.

تعمیر لباسشویی اسنوا در جهانشهر
۰۹۱۲۸۶۵۲۹۲۱

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ 

اگر دستگاه شما دچار ایراد شده است ، ابتدا باید برای تعمیر آن مشکل دقیق را شناسایی کنید. اگر ماشین ظرفشویی شما درست کار نمی کند، دلایل مختلفی دارد که در ادامه به آن اشاره می کنیم. قابل توجه است اگر زمینه ای در این کار ندارید بهتر است از تعمیر کار کمک بگیرید.

دلایل خرابی ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

ماشین ظرفشویی‌های سامسونگ با توجه به کیفیت ساخت بالا و عملکرد قوی، محصولاتی پرطرفدار در بازار هستند. اما همانند دیگر محصولات الکترونیکی، ممکن است در استفاده‌های مختلف مشکلاتی برای آنها پیش آید. برای رفع مشکلات، بهتر است به دستورالعمل های تعمیر و نگهداری و دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی سامسونگ توجه کنید و در صورت نیاز با تعمیر کاران مجرب و متخصص در این زمینه تماس بگیرید.برخی از مشکلات عمده و پرتکرار عبارتند از:

۱. عدم شستشوی کامل ظروف: این مشکل ممکن است به دلیل بارگذاری اشتباه ظروف، عدم تمیزی فیلتر، خطا در برنامه شستشو و یا مشکلات دیگر در سیستم شستشوی وسیله برقی شما باشد.

۲. صدای غیر عادی: این مشکل ممکن است به دلیل خرابی در بلبرینگ، موتور، پمپ یا دیگر قطعات ماشین ظرفشویی باشد.

۳. خطاهای نمایشی روی صفحه نمایش: این مشکل ممکن است به دلیل خطا در سیستم الکترونیکی ماشین ظرفشویی، خرابی در شیوه نمایش اطلاعات و یا خطا در نرم افزار باشد.
۴. خرابی قطعات داخلی:خرابی قطعات داخلی دستگاه به دلیل کارکرد نادرست، سایش و یا خرابی قطعات داخلی این وسیله می باشد.

۵. عدم خشک کردن درست ظروف:  به دلیل بارگذاری اشتباه ظروف، مشکلات در سیستم خشک کنی و یا  عملکرد ناقص برنامه خشک کن و …. احتمال دارد رخ دهد.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

دلایل نمایش کد خطا در ماشین ظرفشویی سامسونگ

با توجه به پیچیدگی این دستگاه و استفاده نادرست و یا عملکرد ناقص دستگاه، برخی مواقع کد خطا در ماشین ظرفشویی سامسونگ رخ دهد. بعضی از کد خطاها عبارتند از:

تیک آبی خطای E1 در ماشین ظرفشویی سامسونگ:

این خطا اغلب به علت خرابی در سیستم تغذیه آب ظرفشویی رخ می‌دهد و ممکن است به دلیل خطای شیر آب، خطا در لوله‌های آب و یا خطای درایو پمپ باشد.

تیک آبی خطای E2 در ماشین ظرفشویی سامسونگ:

ارور E2 معمولا به دلیل مشکلاتی در سیستم خشک کنی ماشین رخ می‌دهد و ممکن است به دلیل خطای درایو فن خشک کننده، خطای حسگر رطوبت و یا مشکلات دیگر در سیستم خشک کنی باشد.

تیک آبی خطای E3 در ماشین ظرفشویی سامسونگ:

خرابی در سیستم گرمایشی ماشین ظرفشویی و یا دلایل دیگر از جمله خطای حسگر دما، خرابی درایو گرمایشی و یا مشکلات دیگر در سیستم گرمایشی باشد.

تیک آبی خطای E4 در ماشین ظرفشویی سامسونگ:

مشکلات بوجود آمده در سیستم پمپ دستگاه و یا خرابی درایو پمپ، مسدودی در لوله‌های آب و یا مشکلات دیگر در سیستم پمپ ، باعث ایجاد این کد می شود.

تیک آبی خطای E5 در ماشین ظرفشویی سامسونگ:

این خطا معمولا به دلیل مشکلات در سیستم فیلتر ماشین رخ می‌دهد و ممکن است به دلیل خرابی فیلتر، مسدودی در لوله‌های آب و یا مشکلات دیگر در سیستم فیلتر باشد.

در هر صورت با بروز هر یک از این خطاها، بهتر است به دستورالعمل های تعمیر و نگهداری و دفترچه راهنما توجه کنید و در صورت نیاز با تعمیر کاران مجرب و متخصص در این زمینه تماس بگیرید.

تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ

نصب این وسیله برقی به دلیل پیچیدگی سیستم‌های آن، نیاز به دقت و توجه دارد. در ادامه، در ادامه مراحل نصب ماشین ظرفشویی سامسونگ را به شما توضیح خواهیم داد:

۱. انتخاب مکان مناسب:
برای نصب ، باید ابتدا یک مکان مناسب برای آن انتخاب کنید. این مکان باید دارای دسترسی به لوله‌های آب و برق باشد.

۲. نصب لوله‌های آب:
قبل از نصب، باید لوله‌های آب را به محل نصب ماشین ظرفشویی وصل کنید. برای این کار، باید لوله آب را به کانکتور مخصوص ماشین ظرفشویی و به شیر آب وصل کنید. در این مرحله، باید از جریان آب در لوله‌ها و اتصالات اطمینان حاصل کنید.

۳. نصب لوله خروجی:
برای خروجی آب از ماشین، باید لوله خروجی را به محل مناسب وصل کنید. این لوله معمولا به لوله پایه سینک وصل می‌شود.

۴. نصب ماشین ظرفشویی:
پس از انجام مراحل پیشین، می‌توانید دستگاه خود را در مکان مناسب نصب کنید. برای این کار، بایدآن را به کانکتور لوله‌های آب و لوله خروجی وصل کنید.

۵. برقراری اتصال برق:
در مرحله آخر، باید دستگاه را به برق متصل کنید. برای این کار، باید پریز برق را به محل نصب وصل کنید.

در نهایت، پس از نصب مرحله به مرحله، باید تنظیمات مورد نیاز را برای آن انجام دهید . به دلیل قیمت بالای خرید این وسیله بهتر است بری نصب و تنظیمات اولیه آن، این خدمات توسط متخصص صورت بگیرد.

بهترین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

چرا تعمیرگاه مستر تعمیرچی در اندیشه؟

 • بهترین تعمیر گاه ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه
 • نصب و سرویس ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه
 • ارائه بهترین قیمت تعمیرات مطابق با نرخ مصوب اتحادیه
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • تعمیر لوازم خانگی برقی در محل
 • خدمات شبانه روزی
 • آموزش دستور استفاده از ماشین ظرفشویی سامسونگ هنگام نصب
 • ارائه فاکتور هزینه تعمیرات قبل از شروع به کار
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • ثبت درخواست آنلاین و فوری
 • اعزام تعمیرکاران متخصص و با سابقه
 • ارائه خدمات همراه با ضمانت ۳ماهه
 • بیش از ۱۵سال سابقه
 • تعمیر و سرویس انواع ماشین ظرفشویی سامسونگ
 •  

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ بسته به نوع خرابی و قطعاتی که نیاز به تعویض داشته باشد، متفاوت باشد. همچنین،این هزینه به منطقه و محل زندگی شما نیز متفاوت می باشد.
بهتر است برای اطلاع از قیمت و اطلاعات خدمات، با مجموعه ما تماس بگیرید و با آن‌ها در مورد خرابی دستگاه و قیمت تعمیر آن صحبت کنید.

شرکت مستر تعمیر چی با استفاده از قطعات اورجینال میتواند تمامی این خدمات را برای شما تعمیین کند، فقط کافیست ما شرکت ما تماس بگیرید یا طریق در خواست آنلاین درخواست کنید تا تکنسین های ما در اسراع وقت به محل شما بی آیند ومشکل شما را رفع کنند.

شماره های تماس با مرکز مجاز مستر تعمیرچی

تماس با ما

۳۳ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.