برند های داکت اسپلیت

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. برند های داکت اسپلیت

داکت اسپلیت

داکت اسپلیت

 نصب، سرویس و تعمیرات انواع برند های مختلف کولر گازی

خرابی و تعمیر کولر گازی

سیستم  کولر گازی نقش بسیار مهمی را در زندگی و آرامش و آسایش ما در فصول گرم سال اجرا می کنند. برای شما هم پیش آمده تا کولر گازی شما دچار اختلال و مشکل شده و قابلیت استفاده آن از دسترس خارج شده باشند.

در این مواقع مجبور به تحمل گرمای شدید هستید و حال و حوصله چیزی را ندارید در اینجاست که باید به دنبال تعمیرکار متخصص و منصف باشید تا مشکلات بیشتری برای شما نسازد. مستر تعمیرچی راه حل این مشکلات را پیدا کرده است و با اعزام تعمیرکاراران مجرب و باتجربه خود که متخصص برند کولر شما باشند، در همان روز و یا فردای آن امکان ارائه خدمات حرفه ای و سریع خود را مهیا نموده است.

خدمات سرویس کولر گازی مستر تعمیرچی برای شما عزیزان در هر ساعتی در خدمت شما

کولر ها باید بعد از فصل گرما در هر سال سرویس و تمیز شوند تا بیشترین بازدهی و کمترین خرابی را داشته باشند .شما می توانید با یک تماس با ما در کوتاه ترین زمان متخصصین مارا برای انجام سرویس در منازل و محل کار خود ببینید.

با توجه به اهمیت مراقبت از کولر گازی و ارزش آن باید در انتخاب تعمیرکار کولر گازی خود سختگیر و هشیار باشید و تنها به متخصصین برند کولر گازی خود مراجعه کنید. این افراد با تجربه هزاران تعمیرات قبلی بر انواع مدلهای برند کولر گازی شما، تسلط کامل بر نحوه کار اجزا و سیستم کلی دستگاه دارند و ریسک خسارت به دستگاه و تشدید مشکل یا رفع موقتی خرابی آن بسیار کم می گردد.

مستر تعمیرچی با بیش از صدها متخصص کولر گازی، خدمات نصب، سرویس و تعمیر کولر گازی را به صورت حرفه ای و با استفاده از متخصصین برند کولر خودتان ارائه می دهد. با توجه به برند دستگاه شما متخصص ما در سریعترین زمان به منزل شما آمده و هرگونه مشکل پیش آمده برای دستگاه شما را به صورت گارانتی شده برطرف خواهد کرد.

انواع برند کولر گازی :

نصب و تعمیر داکت اسپلیت ال جی


تعمیر داکت اسپلیت سامسونگ


تعمیر داکت اسپلیت جنرال


تعمیر داکت اسپلیت اجنرال


تعمیر داکت اسپلیت تراست


تعمیر داکت اسپلیت هایسنس


تعمیر داکت اسپلیت گری


تعمیر داکت اسپلیت میتسوبیشی


تعمیر داکت اسپلیت توشیبا


تعمیر داکت اسپلیت تی سی ال


تعمیر داکت اسپلیت هیتاچی


تعمیر اسپلیت بوش

قطعات و مشکلات کولر گازی شما که مستر تعمیرچی تعمیر می کند

مشکلات کولر گازی متنوع و بسیارند و دلایل متفاوتی دارند. مانند:

  • خنک نکردن کولر گازی
  • روشن نشدن کولر گازی
  • از کار افتادن کمپرسور و روشن نشدن آن
  • خاموش شدن ناگهانی کولر
  • داغ کردن کمپرسور و توقف آن
  • کار نکردن فن کولر
  • آبریزش و چکه کردن پنل داخلی

در صورت بروز هر یک از مشکلات بالا باید با تعمیر کاران متخصص ما تماس بگیرید تا از تشدید مشکل جلوگیری نمایید. نگران نباشید، هر مشکلی که برای کولر گازی شما پیش آمده و موجب شده تا از کارکرد صحیح آن بی بهره بمانید، به صورت تضمینی توسط متخصصین مجرب مستر تعمیر چی قابل رفع است. تمامی مدل های کولر گازی از جمله اسپیلت، داکت اسپیلت، ایستاده، پنجره ای، سقفی و غیره در هر ظرفیتی که باشد توسط متخصصین ما تعمیر و سرویس خواهد شد.

اگر کولر گازی شما دچار مشکل شده و قطعه مورد نظر در بازار موجود نیست، با مستر تعمیرچی تماس گرفته و از کمک متخصصین ما بهره مند شوید تا شاید نیازی به خرید قطعه نبوده و تعمیر آن توسط متخصص برند کولر گازی خودتان امکان پذیر باشد.

داکت اسپلیت


ارسال درخواست تعمیر

فهرست