تعمیر یخچال پارس در گوهردشت

شرکت مستر تعمیرچی تعمیرات تمامی لوازم خانگی از جمله یخچال پارس را با بهره گیری از لوازم پیشرفته وتعمیر کاران متخصص وبا تجربه در منزل برای مشتریان خود ارائه میدهد.

سرویسکاران شرکت مستر تعمیر چی ، با داشتن تجربه و تخصص لازم در زمینه تعمیر و نصب انواع یخچال پارس، سامسونگ، ال جی و …  بهترین خدمات را به شما ارائه خواهد کرد. 

تعمیر لباسشویی اسنوا در جهانشهر
۰۹۱۲۸۶۵۲۹۲۱
نمایندگی تعمیر یخچال در کرج
تعمیر یخچال پارس در گوهردشت

تعمیر یخچال پارس در گوهردشت

یخچال پارس یکی از محصولات محبوب در بازار است که در خانه‌ها و محیط‌های کاری مورد استفاده قرار می‌گیرد. همانند هر دستگاه الکترونیکی دیگر، یخچال پارس نیز ممکن است نیاز به هر دلیلی دچار خرابی شود،که بهتر است برای تعمیر یخچال خود از یک تکنسین متخصص برای بررسی و تعمیر آن کمک بگیرید. هر وسیله برقی ممکن است بنابه دلایل مختلف دچار خرابی شود. در این مقاله سعی می شود تا دلایل خرابی و راه حل های لازم برای رفع کد خطاهای دستگاه شما برطرف شود. 

چرا با شرکت مستر تعمیرچی تماس بگیریم؟

 • معتبرترین نمایندگی تعمیر یخچال پارس در گوهردشت
 • نمایندگی نصب یخچال پارس در گوهردشت
 • ارائه بهترین قیمت تعمیر مطابق با نرخ مصوب اتحادیه
 • استفاده از قطعات اصلی و اورجینال
 • تعمیرات در محل
 • برخورداری از تیم متخصص فنی
 • ضمانت ارائه سرویس و تعمیرات
 • تعمیر دستگاه درکوتاه ترین زمان
 • بیش از ۱۰ سال سابقه
 • خدمات تعمیر شبانه روزی
 • تعمیر و سرویس انواع یخچال پارس
 • آموزش دستور استفاده از یخچال هنگام نصب
 • اعلام میزان هزینه ی تعمیرات قبل از شروع به تعمیر
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • درخواست آنلاین تعمیرکار فوری
نمایندگی تعمیر یخچال پارس در گوهردشت

مشکلات و تعمیر یخچال پارس در گوهردشت

در ادامه به بررسی برخی از مشکلات معمول یخچال پارس و راه‌حل‌های آن‌ها پرداخته خواهد شد:

۱- قطع برق در یخچال پارس:

در صورتی که یخچال پارس شما برق ندارد، ابتدا باید مطمئن شوید که پریز و شاخه برق به درستی کار می‌کنند. در صورتی که همه چیز به درستی کار می‌کند، ممکن است مشکل از قطعات داخلی یخچال باشد. در این صورت، باید  ازیک تکنسین ماهربرای تعمیرات کمک بگیرید.

۲- دلیل سرد نکردن یخچال پارس:

 اگر یخچال پارس شما سرد نمی‌شود، ممکن است کمبود فریون، مشکل در کمپرسور یا سایر قطعات داخلی داشته باشد. در این صورت، بهتر است یک تکنسین ماهر را برای تعمیر آن فراخوانی کنید.

۳- خرابی برد اینورتر یخچال پارس:

یکی از دلایل عمده خرابی برد اینورتر یخچال نوسانات برق می باشد. این خرابی باعث می شود تا بخش های مختلف برد دستگاه آسیب ببیند، راه حل مناسب برای حل این مشکل ، استفاده از یک محافظ برق می باشد.

۴- علت ایجاد صدای غیرعادی در یخچال پارس:

 صداهای غیرعادی ممکن است ناشی از مشکلات در کمپرسور، فن‌ها، موتور و یا سایر قطعات داخلی باشد. در این صورت، باید یک تکنسین متخصص را برای تعمیر یخچال پارس خود فراخوانی کنید.

۵- نشتی آب در یخچال پارس:

 اگر یخچال پارس شما آب را به درستی حذف نمی‌کند، ممکن است لوله‌های آب داخلی مسدود شده یا خط آب دستگاه شما دچار نشتی باشد. 

۶- برفک زیاد در یخچال پارس: 

اگر یخچال پارس شما به طور مداوم یخ می‌سازد، ممکن است مشکل در سیستم دفع یخ (defrost) باشد. در این صورت، بهتر است یک تکنسین متخصص را برای تعمیر آن فراخوانی کنید.

کد های خطای یخچال پارس

ارور E2 در یخچال پارس

این ارور اغلب به معنای خطای حسگر دما است و ممکن است به دلیل مشکل در حسگر دمای داخلی یخچال یا خرابی در برد الکترونیکی باشد. 

ارور E4 در یخچال پارس

اگر که یخچال به فن خنک کننده دسترسی نداشته باشد یعنی فن خراب است،که در این صورت این خطا نمایان می شود.

ارور  E5 دریخچال پارس

این خطا معمولاً به معنای خطای سیستم دفع یخ (defrost) است.

ارور E8در یخچال پارس

چنانچه با این خطا مواجه شدید بدانید که ایراد از کمپرسور دستگاه است. در این صورت،باید بررسی کنید که آیا کمپرسور به درستی کار می‌کند و در صورت لزوم، یک تکنسین مجرب را برای تعمیر یخچال فراخوانی کنید.

ارور E9در یخچال پارس

این ارور معمولاً به معنای خطای سیستم یخزدایی است.

در کل، اگر اروری را در یخچال پارس خود مشاهده کردید، بهتر است دستورالعمل‌های مربوط به آن را در کتابچه راهنمای دستگاه یا در وب‌سایت رسمی شرکت پارس بررسی کنید. در صورتی که با حل مشکل نتوانید تنهایی ادامه دهید، بهترین گزینه این است که از مجموعه مستر تعمیر چی کمک بگیرید.

کد های خطای یخچال پارس

نکات نگهداری از یخچال پارس

اگر که می خواهید دستگاه شما از عمر طولانی تری برخورد دار باشد بهتر است به موارد زیر توجه کنید:

۱- محیط یخچال: دستگاه پارس باید در محیط خشک و خنک نصب شود و فاصله کافی با دیوارها و سایر اجسام را داشته باشد تا گرما را به درستی دفع کند.

۲- تنظیم دما: دمای یخچال بهتر است در محدوده ۲- تا ۸ درجه سانتیگراد باشد. همچنین برای نگهداری مواد غذایی تازه، دمای فریزر باید در محدوده -۱۸ تا -۱۵ درجه سانتیگراد باشد.

۳- تمیزی: برای حفظ بهداشت،  به صورت منظم دستگاه را  تمیز کنید. برای این کار می‌توانید از محلول آب و سرکه یا محلول شستشوی ظروف استفاده کنید.

۴- بستن درب‌ها: درب‌های یخچال پارس باید به درستی بسته شوند تا هوا به داخل یخچال نرود و دمای داخلی ثابت بماند.

۵- بارگذاری مواد غذایی: مواد غذایی باید باید به صورت منظم و به ترتیبی قرارگیرند زیرا که باید هوا به درستی در داخل یخچال جریان پیدا کند و مواد غذایی مدت طولانی تر نگهداری شوند.

۶- عدم نگهداری مواد غذایی بیش از حد: مواد غذایی باید بدون تاخیر در داخل این وسیله قرار گیرند و باید در مدت زمان مناسب مصرف شوند. برای این کار، مواد غذایی را در ظروف مناسب و بسته بندی شده قرار دهید.

کد های خطای یخچال پارس
کد های خطای یخچال پارس

نصب یخچال پارس در گوهردشت

بهترین راه برای نصب وسایل برقی تماس با نمایندگی نصب یخچال پارس درگوهردشت می باشد. در ادامه مراحل نصب یخچال پارس توسط تعمیر کار را شرح می‌دهیم:

۱- ابتدا باید محل مورد نظر برای نصب یخچال را انتخاب کنید. این محل باید دارای خطوط برق، آب و فاضلاب مناسب باشد.

۲- پایه‌های یخچال را با کمک سطح سنج و تراز برای استوایی زیر دستکاه تنظیم کنید.

۳- برق یخچال را به یک پریز مجزا و با ولتاژ مناسب وصل کنید. همچنین، باید از قطعه‌های ایمنی مربوط به برق یخچال استفاده کنید.

۴- اتصالات آب را به یخچال وصل کنید. قطعاتی مانند شیر آب، خطوط لوله و محلول ضد یخ را به صورت درست و با استفاده از ابزار مناسب به هم وصل کنید. برای اطمینان از صحت اتصالات، باید تمامی قطعات را با چسباندن نوار چسب آب و هوا بسته شوند.

۵- قطعات داخلی یخچال را مانند قفسه‌ها، درب‌ها و قطعات داخلی دیگر را نصب کنید و از درستی نصب آن‌ها اطمینان حاصل کنید.

۶- پس از نصب، باید یخچال را با دقت بیشتری بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که همه چیز به درستی عمل کرده و هیچ مشکلی وجود ندارد.

بعد از نصب، باید یخچال را به مدت حداقل چند ساعت روشن نگه دارید تا درجه حرارت داخلی آن به درجه مطلوب برسد. کرشناسان ما در نهایت توضیح کاملی از نصب و راه اندازی وسیله برقی شما را ارئه می دهند.

هزینه تعمیر یخچال پارس در گوهردشت

هزینه تعمیر و نصب یخچال پارس به موارد مختلفی بستگی دارد، مانند نوع خرابی، میزان خدمات مورد نیاز، سطح پیچیدگی نصب و محل جغرافیایی شما. همچنین، هزینه تعمیر و نصب به تعمیرکاری که شما با او تماس می‌گیرید و کیفیت خدمات او بستگی دارد.برای دقیق‌تر بودن در مورد هزینه تعمیر و نصب یخچال پارس، بهتر است با تعمیرکاران  ما تماس بگیرید.

بهترین تعمیرگاه یخچال پارس در گوهردشت

شرکت مستر تعمیر، با تلاش و تجربه‌ای که در زمینه تعمیر انواع لوازم خانگی دارد، همواره در خدمت شماست. ما بهترین کیفیت خدمات و قیمت‌های مناسب را به مشتریانمان ارائه می‌دهیم. تیم متخصص و مجرب ما، با استفاده از ابزارها و تجهیزات پیشرفته، هرگونه نیاز شما را در زمینه تعمیر و نصب یخچال پارس برطرف می‌کند.

تماس با ما

۳۶ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.