نمایندگی تعمیر یخچال در هیمالیا در اسلامشهر

 تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر

یخچال فریزر و ساید بای ساید هیمالیا نیز مانند سایر یخچال فریزر ها نیاز به نگهداری منظم دارند تا عملکرد بهینه خود را حفظ کنند. همچنین، سرویس سالیانه به یخچال فریزر های هیمالیا اهمیت دارد تا مشکلات رایج را شناسایی و رفع کرده و عمر مفید آن را افزایش دهد.

تعمیر لباسشویی اسنوا در جهانشهر
۰۹۱۲۸۶۵۲۹۲۱

مجموعه مستر تعمیرچی ارائه دهنده خدمات تعمیر و سرویس یخچال فریزر هیمالیا در اسلامشهر است. مجموعه مستر تعمیر چی با بیش از ۱۰ سال سابقه ارائه خدمات تعمیرات میتوانید انواع یخچال را با برند های مختلف تعمیر کند ، این مجموعه تمامی خدمات تعمیر، نصب ، سرویس را با ضمانت ۳ ماهه ارائه میده. تمامی خدمات با استفاده از تکنولوژی روز دنیا عرضه می شود.

نمایندگی تعمیر یخچال در هیمالیا در اسلامشهر

چرا مجموعه مستر تعمیر چی را انتخاب کنیم؟

بهترین مرکز مجاز تعمیر یخچال هیمالیا در کرج، مجموعه مستر تعمیرچی است که با داشتن ۹۰ روز کارانتی خدمات و تامین قطعات اصل و اورجینال، اعزام سریع سرویسکار به محل، بهترین خدمات را اراده می دهند. از جمله مزایای استفاده از خدمات مستر تعمیرچی:

 1. تخصص و دانش: تعمیر یخچال نیازمند دانش فنی و تجربه است. مستر تعمیرچی با تخصص و دانش فنی خود می‌تواند مسائل رایج و غیررایج یخچال را شناسایی و رفع کند.
 2. صرفه‌جویی در وقت و هزینه: با اعتماد به مستر تعمیرچی ، می‌توانید از صرفه‌جویی در هزینه و زمان بهره‌مند شوید. آنها با داشتن ابزارهای لازم و دانش فنی، مشکلات در کمترین زمان امکان‌پذیر را برطرف می‌کنند.
 3. ۹۰ روز گارانتی خدمات: با ارائه گارانتی ۳ ماهه خدمات تعمیر یخچال هیمالیا در کرج، شما می توانید با خیال راحت با کارشناسان تماس گرفته و درخواست آنلاین تعمیرات داشته باشید.
 1. ۴. ضمانت کیفیت: تمامی تکنسین‌های حرفه‌ای، ضمانت کیفیت برای خدمات خود ارائه می‌دهند. این به شما اطمینان می‌دهد که در صورت عدم رفع مشکل، به صورت رایگان تعمیرات برای شما انجام می‌شود.
 2. ۵. تعمیر در محل : مستر تعمیرچی برای اینکه خسار بیشتری به شما وارد نشود تعمیرات خود را در منزل و محل شما عرضه می کند.
تعمیر یخچال در هیمالیا در اسلامشهر

۵ مشکل رایج در تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر

تیک آبی علت چشمک زدن درجه یخچال هیمالیا و تعمیر یخچال در اسلامشهر

 1. ریست کردن یخچال هیمالیا: پس از ریست کردن دستگاه، نمایشگر درجه یخچال ممکن است به مدت کوتاهی چشمک بزند تا دمای صحیح و تنظیم شود. در این حالت نگران نباشید و صبر کنید.
 2. تنظیم دمای یخچال هیمالیا: در صورتی که دمای یخچال به طور نادرست تنظیم شده باشد، ممکن است نمایشگر درجه یخچال چشمک بزند. برای تنظیم دمای صحیح، از دکمه های ref، up و down استفاده کنید و دمای مطابق با نیاز خود تنظیم کنید.

در صورتی که مشکلی پس از انجام این تنظیمات باقی بماند یا احساس می‌کنید که یخچال به طور نادرست عمل می‌کند، بهتر است با تعمیرکاران مجاز ما تماس بگیرید.

تیک آبی علت یخ زدن فریزر  و تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر

 1. قرار گیری در محیط نامناسب: اگر فریزر هیمالیا در محیطی با رطوبت بالا قرار گیرد، رطوبت هوا می‌تواند به داخل فریزر نفوذ کند و در آن یخ بزند.
 1. خرابی لاستیک درب: اگر لاستیک درب فریزر هیمالیا دچار شل شدگی، پارگی یا سایش شود، هوا سرد از داخل فریزر به بیرون نفوذ کرده و رطوبت محیط را درون فریزر جمع می‌کند، که نتیجه آن یخ زدن است.
 2. باز گذاشتن درب یخچال برای مدت طولانی: اگر درب فریزر هیمالیا برای مدت طولانی باز بماند، هوا رطوبت خارجی و گرم به داخل وارد می‌شود و با تقلیل دمای فریزر، رطوبت هوا داخل فریزر ایجاد می‌شود و در نهایت به یخ زدن منجر می‌شود.
 3. مشکل در چرخه یخ زدایی یا دیفراست: اگر چرخه یخ زدایی در فریزر هیمالیا به درستی عمل نکند، یخ در داخل فریزر جمع می‌شود و باعث عملکرد نادرست و یخ زدن نامناسب می‌شود.
 4. مشکل در سیستم خنک کننده یخچال: خرابی سیستم خنک کننده ،امکان دارد که رطوبت هوا به داخل فریزر نفوذ کند و با تماس با هوا سرد داخل فریزر یخ بزند.

تیک آبی علت بوق زدن یخچال و تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر

علت بوق زدن یخچال فریزر هیمالیا معمولاً به خاطر خرابی یا نقص در یکی از قطعات داخلی آن است. در این صورت، برد فرمان این مشکل را تشخیص می‌دهد و با بوق‌زدن و چشمک زدن هشدار می‌دهد. برای یافتن دقیق مشکل می‌توانید به کد نوشته شده روی صفحه نمایش یخچال نگاه کنید که در پایان این مقاله توضیح داده شده است.

تیک آبی علت خاموش نشدن یخچال فریزر یخچال هیمالیا و تعمیر  در اسلامشهر

خاموش نشدن یخچال فریزر هیمالیا به دلایل زیر باشد: درب یخچال به مدت طولانی باز مانده است، سیم پیچ کندانسور کثیف شده است، مهر و موم درب یخچال ایراد دارد، کنترل کننده دما تنظیم نشده است و جریان هوای یخچال مسدود شده است. برای رفع این مشکلات به تکنسین های یخچال و تبرید مراجعه کنید.

تیک آبی دلایل داغ شدن موتور یخچال و تعمیر در اسلامشهر

دلایل داغ شدن شدید موتور یخچال هیمالیا عبارتند از:

 1. کثیف بودن فیلتر درایر
 2. کثیف بودن کندانسور و خرابی فن
 3. زیاد کار کردن موتور
 4. کمبود گاز
 5. نگهداری ضعیف و اشتباه از کمپرسور یخچال
 6. خرابی رله استارت موتور

 

ارور های رایج یخچال هیمالیا و رفع خطاها

علت بروز خطاها و راه حل های آن به صورت مختصر در زیر آمده است:

 • ارور e1 در یخچال هیمالیا : علت: خرابی سنسور کابین یخچال. راه حل: چک کردن مقدار اهم سنسور و مدار برد کنترل.
 • ارور e2 در یخچال هیمالیا: علت: اشکال در سنسور داخلی کابین فریزر. راه حل: چک کردن مقدار اهم سنسور، ترمودیسک، ترموفیوز و مدار برد کنترل.
 •  ارور e3 در یخچال هیمالیا : علت: مشکل در سنسور اواپراتور. راه حل: چک کردن مقدار مقاومت سنسور اواپراتور، ترموفیوز، المنت و مدار برد یخچال توسط تکنسین.
 •  ارور e8 در یخچال هیمالیا : خرابی سنسور محیطی یخچال. راه حل: تعویض سنسور محیطی.
 •  ارور eo در یخچال هیمالیا : ایراد در سیستم یخساز. راه حل: بررسی سنسور یخچال و اتصالات مرتبط.
 •  ارور ee در یخچال هیمالیا: خرابی سنسور دمای یخچال. راه حل: تعویض سنسور دمای یخچال.

تنظیمات صفحه نمایش یخچال هیمالیا

 1. دکمه Power در صفحه نمایش یخچال هیمالیا: با فشار دادن این دکمه، یخچال را روشن یا خاموش می کنید. برای روشن کردن یا خاموش کردن دکمه Power، دکمه را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید.
 2. دکمه Super در صفحه نمایش یخچال هیمالیا: با فشار دادن این دکمه، انجماد سریع یخچال فریزر هیمالیا فعال می شود.
 3. دکمه Mode در صفحه نمایش یخچال هیمالیا: این دکمه برای تنظیم دما استفاده می شود. برای تنظیم دما، دکمه Mode را به مدت ۳ ثانیه نگه دارید تا چراغ دما چشمک زند. سپس با دکمه های بالا (up) و پایین (down)، دمای یخچال را تنظیم کنید.
 4. دکمه Lock در صفحه نمایش یخچال هیمالیا: با فشار دادن این دکمه، صفحه نمایش قفل می شود. همچنین با فشار دادن دکمه Lock، می توانید بقیه دکمه ها را غیرفعال کنید. برای باز کردن قفل صفحه، دکمه Lock را به مدت ۳ ثانیه فشار دهید.
 5. دکمه ساعت در صفحه نمایش یخچال هیمالیا: با دو بار فشار دادن این دکمه، می توانید ساعت را تنظیم کنید. ابتدا علامت ساعت به حالت چشمک زند، سپس با دکمه های بالا (up) و پایین (down)، ساعت را تنظیم کنید.

نصب و تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر 

شرکت مستر تعمیرچی به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه تعمیر و نصب یخچال های هیمالیا فعالیت می کند. نصب یخچال هیمالیا از طریق این شرکت به صورت حرفه ای و مطابق با استانداردهای تعیین شده صورت می گیرد.

این فرآیند شامل مراحلی مانند تراز کردن و ثبت یخچال، اتصال به منبع برق و تنظیم درجه حرارت می باشد. تیم متخصص شرکت مستر تعمیر چی با داشتن دانش و تجربه لازم در این زمینه، نیازهای مشتریان را در نصب یخچال هیمالیا برآورده می کند و اطمینان می دهد که دستگاه به درستی نصب و عملکرد صحیحی داشته باشد.

هزینه نصب و تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر

هزینه نصب یخچال هیمالیا معمولاً وابسته به چند عامل است که شامل محل نصب، نوع و اندازه یخچال، نیاز به تعمیرات و نصب و راه اندازی تجهیزات می‌شود.

هزینه های نصب یخچال هیمالیا ممکن است شامل اجاره یا خرید ابزارهای نصب مثل متر وسط، کلید پیچ و مهره، تسمه و دستگاه های سفارشی مربوط به نصب باشد. همچنین، هزینه نصب می‌تواند شامل هزینه نقل و جابجایی و نصب یخچال در محل مورد نظر، هزینه برقراری اتصال برق و همچنین اتصال لوله های آب و گاز به یخچال باشد.

مرکز مجاز تعمیر یخچال هیمالیا در اسلامشهر

مجموعه مستر تعمیرچی یکی از بهترین تعمیرگاه‌های یخچال هیمالیا در اسلامشهر است. این تعمیرگاه با تجربه و تخصص بالا در زمینه تعمیر و خدمات پس از فروش یخچال هیمالیا فعالیت می‌کند. تیم ما از تکنسین‌های حرفه‌ای و با دانش فنی عالی تشکیل شده است که به شما در تعمیر و رفع خرابی‌های مربوط به یخچال‌های هیمالیا کمک می‌کنند. همچنین، مستر تعمیر چی با استفاده از قطعات اورجینال و قیمت‌های مناسب، به مشتریان گزینه‌های مختلفی را در خدمات فروش قطعات، نصب و تعمیر یخچال هیمالیا ارائه می‌دهد. 

تماس با ما

۶۳۷ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.