تعمیر، نصب و سرویس های دوره ای ماشین ظرفشویی پاکشوما

۰۹۰۲۳۰۹۴۴۲۰ -۰۹۰۲۳۰۹۴۴۳۰ - ۰۹۱۲۸۶۵۲۹۲۱

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر کاملا حرفه ای

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

تیم تخصصی مستر تعمیر چی با بیش از دو دهه تجربه در تعمیرات انواع ماشین ظرفشویی پاکشوما و ۹۰روز گارانتی خدمات می باشد. تعمیرکاران مستر تعمیرچی در تعمیرات تخصصی، سرویس های دوره ای، بسیار با تجربه و فنی می باشند. این تیم از کارشناسان متخصص و با بیش از چندین سال سابقه فعالیت در این زمینه پشتیبانی می‌کند.

مستر تعمیرچی دارادی مراکز خدمات در اکثر مناطق تهران، اسلامشهر، اندیشه ، شهر قدس، گرمدره و کرج می باشد. کافی است با ما تماس بگیرید.

تعمیر لباسشویی اسنوا در جهانشهر
۰۹۱۲۸۶۵۲۹۲۱
نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

مزایای خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر 

مستر تعمیرچی، یک سازمان با سابقه ای درخشان است که در تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما فعالیت می کند. ما از تکنسین های مجرب و آموزش دیده استفاده می کنیم تا بهترین خدمات تعمیر را برای مشتریانمان ارائه دهیم. تعمیر کار ما با لباس فرم به محل حضور می یابد و پس از انجام تعمیرات مربوطه، یک ضمانتنامه رسمی نیز به شما ارائه می شود.

شرکت مستر تعمیر چی برخلاف سایر رقبا، با داشتن شعبات متعدد در سراسر کرج وتهران ، خدمات تعمیر ظرفشویی پاکشوما را با صرفه‌جویی در زمان و هزینه برای شما عزیزان فراهم می کند. ما از قطعات فابریک برای تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما  استفاده می کنیم و هزینه های تعمیر را قبل از اعزام تکنسین به محل به شما اطلاع می دهیم.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر و در محل

حمل و نقل لوازم خانگی از منزل به تعمیرگاه در ترافیک کار دشواری است. همچنین ممکن است با جابجایی دستگاه مشکلاتی پیش بی آید، به همین دلیل، شرکت مستر تعمیرچی تکنسین های ماهر خود را برای تعمیر ماشین ظرفشویی به محل مشتریان اعزام می کند. این اقدام به مشتریان کمک می کند تا در کوتاهترین زمان ممکن خدمات تعمیر و سرویس مورد نیاز خود را در محل خود دریافت کنند. به این ترتیب، هزینه و وقت مشتریان گرامی نیز به صرفه تر خواهد بود.

بهترین تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ در اندیشه

برخی از مهمترین خرابی های ماشین ظرفشویی پاکشوما

تیک آبی آب وارد ماشین ظرفشویی پاکشوما نمی شود؟

در صورتی که آب وارد ماشین ظرفشویی پاکشوما نشود، علت ممکن می‌تواند از بسته بودن شیر آب ورودی، خرابی شیر برقی، انسداد فیلتر شیر برقی یا تا خوردن شیلنگ باشد. با رفع هر یک از این مشکلات، مشکل احتمالاً برطرف خواهد شد.در صورتی که در این حوزه تخصصی ندارید می توانید با مجموععه ما تماس بگیرید.

تیک آبی تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی پاکشوما

اگر دستگاه ماشین ظرفشویی شما قادر به تخلیه آب نیست، علت این امر ممکن است گیر کردن مواد غذایی در پمپ تخلیه باشد. برای رفع این مشکل باید پمپ تخلیه و فیلترهای کف دستگاه را به دقت بررسی و تمیز شود. همچنین، عیب یابی کنید که آیا مشکل از سیم کشی دستگاه یا قطعی اتصالات است یا خیر.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر بصورت حرفه ای

تیک آبی تمیز نشدن ظرف ها پس از اتمام شستشوی ماشین ظرفشویی پاکشوما

تمیز نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی می‌تواند به علت چندین عامل باشد. در ادامه به برخی از عوامل احتمالی می‌پردازیم:

 1. استفاده از قرص ماشین ظرفشویی نامناسب: ضمانت کنید که قرص ماشین ظرفشویی که استفاده می‌کنید استاندارد باشد و تاریخ انقضا منقضی نشده باشد. قرص‌های منقضی شده ممکن است عملکرد ماشین ظرفشویی را کاهش دهند و ظروف را به‌طور کامل تمیز نکنند.
 2. انسداد آبفشان‌ها: آبفشان‌های ماشین ظرفشویی می‌توانند به علت انسداد و گرفتگی ظروف را به‌طور کامل تمیز نکنند. قبل از هر بار استفاده، مطمئن شوید که آبفشان‌ها بدون مشکل عمل می‌کنند و هرگونه گرفتگی را برطرف کنید.
 3. عدم گرم شدن آب: اگر آب هنگام استفاده در ماشین ظرفشویی به‌طور کامل گرم نشود، ممکن است ظروف به‌صورت صحیح تمیز نشوند. چک کنید که المنت ماشین ظرفشویی به‌صورت صحیح کار می‌کند و هرگونه خرابی را تعمیر کنید.
 4. کمبود نمک و مایع جلادهنده: نمک و مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی می‌توانند موثر در تمیزکاری ظروف باشند. مطمئن شوید که همیشه به میزان مورد نیاز از این مواد استفاده می‌کنید و به‌موقع آن‌ها را تعویض می‌کنید.
 5. کثیف بودن فیلترها: فیلترهایی که در کف دستگاه ماشین ظرفشویی قرار دارند نقش مهمی در تمیز کاری ظروف دارند. پس از هر استفاده، فیلترها را بررسی کنید و در صورت نیاز آن‌ها را تمیز یا تعویض کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

تیک آبی چرا پس از شستشو روی ظرف ها لک های سفید دیده می شود؟

برای پیشگیری از خرابی ماشین ظرفشویی پاکشوما،مراحل زیر توسط شما و یا تعمیر کار انجام شود و یا در صورت ادامه یافتن مشکل، بهتر است با ما تماس بگیرید:

 1. مطمئن شوید که محفظه نمک دستگاه پر است و نمک کافی در آن وجود دارد.
 2. مقدار پودر شوینده و مایع جلادهنده را بر اساس دستورالعمل تولید کننده دستگاه و با توجه به سختی آب درست تنظیم کنید.
 3. از محصولات شوینده مناسب و پیشنهاد شده توسط تولید کننده دستگاه استفاده کنید.
 4. مطمئن شوید که مقدار استفاده شده از مایع جلادهنده در حد توصیه شده است و از مقدار زیاد آن خودداری کنید.

تیک آبیدرب ماشین ظرفشویی پاکشوما بسته نمی شود؟

اگر درب ماشین ظرفشویی پاکشوما بسته نمی‌شود، ممکن است علت آن شکستگی زبانه درب ظرفشویی یا قفل دستگاه باشد. برای رفع این عیب، شما می‌توانید زبانه و قفل را تعویض کنید. برای این کار، ابتدا باید منبع برق ماشین ظرفشویی را قطع کنید.

سپس در زبانه قفل و باز کردن در با یک خط گرد بسته، بررسی کنید که آیا آن نقطه‌ای وجود دارد که درب بسته می‌شود یا خیر. اگر راهی برای باز کردن در درب ظرفشویی پیدا نکردید، احتمالاً زبانه درب یا قفل خراب شده است.

مرکز مجاز تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

ارورهای ماشین ظرفشویی پاکشوما اسلامشهر

کد E1 در ماشین ظرفشویی پاکشوما: موتور ظرفشویی معیوب است.

کد E2 در ماشین ظرفشویی پاکشوما: مشکل در سیستم آبرسانی وجود دارد (مانند پر شدن بیش از حد دستگاه یا عدم ورود آب به ظرفشویی).

کد E3 در ماشین ظرفشویی پاکشوما: قطعه ترموستات خراب شده است و دمای آب بیش از حد بالا رفته است.

کدهای E4 و E6 در ماشین ظرفشویی پاکشوما: پمپ تخلیه دچار مشکل شده است و آب تخلیه نمی‌شود.

کد IE در ماشین ظرفشویی پاکشوما:آب وارد ماشین ظرفشویی نمی‌شود.

کد OE در ماشین ظرفشویی پاکشوما: آب ظرفشویی تخلیه نمی‌شود.

کد HE در ماشین ظرفشویی پاکشوما: المنت خراب شده است و آب ظرفشویی گرم نمی‌شود.

کد TE در ماشین ظرفشویی پاکشوما: سنسور دمای ظرفشویی خراب شده است.

کدهای PE و PF در ماشین ظرفشویی پاکشوما: مشکل در سیستم برق رسانی ماشین ظرفشویی و اتصالات دستگاه وجود دارد.

کد  CD در ماشین ظرفشویی پاکشوما: این کد نشان دهنده وجود مشکل در ظرفشویی نیست. اگر فن خشک کن فعال شده باشد، این کد نمایش داده می‌شود.

کد CL در ماشین ظرفشویی پاکشوما: در صورت فعال بودن قفل کودک، این کد نشان داده می‌شود.

تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر در محل

نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

شرکت مستر تعمیر چی به عنوان یک شرکت تخصصی در زمینه تعمیر و نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر، خدمات خود را بصورت تخصصی و کاربلد ارائه می‌دهد. نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما، عملیاتی است که نیازمند تخصص و تجربه فنی است.

مجموعه ما ، تیمی از تکنسین‌های ماهر و مجرب را برای نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما ارائه می‌دهد. این تکنسین‌ها با استفاده از ابزارهای متخصص، ماشین ظرفشویی را با دقت در مکان مشخص شده نصب می‌کنند و اطمینان حاصل می‌کنند که اتصالات آب و برق به درستی انجام شده است. نصب ماشین ظرفشویی پاکشوما توسط مجموعه ما باعث افزایش راحتی و سهولت در شستشوی ظروف در خانه یا محل کار شما خواهد شد.

بهترین تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

مناطق تحت پوشش تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما

مجموعه مستر تعمیر چی با داشتن مراکز و شعبه های گوناگون خدمات تعمیر لباسشویی پاکشوما، در شهر های مختلفی چون اسلامشهر،اندیشه ، شهریار  بقیه شهر های تهران ارائه میدهد.

 • تعمیر ماشین ظرفشویی در شهر قدس
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در اندیشه
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در جهانشهر
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در گوهردشت
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در عظیمیه
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در کرج
 • تعمیر ماشین ظرفشویی در گرمدره

نمایندگی تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

بهترین تعمیرکار ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

شرکت مستر تعمیر چی یکی از بهترین مراکز تعمیر ماشین ظرفشویی در اسلامشهر است. این مرکز خدمات تعمیر و نصب و سرویس، با بیش از ۱۰ سال تجربه در زمینه تعمیرات ماشین ظرفشویی فعالیت می‌کند. تیم متخصص و حرفه‌ای ما مجهز به تجهیزات مدرن و قطعات اصلی می‌باشد. هدف اصلی شرکت مستر تعمیر چی، ارائه خدمات با کیفیت بالا ، ۹۰ روز گارانتی بی قید و شرط و اعزام سریع سرویسکار و رضایت مشتریان است.

هزینه تعمیرات ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر

هزینه تعمیر ماشین ظرفشویی پاکشوما در اسلامشهر توسط تعمیرکاران مرکز مجاز مستر تعمیرچی تعیین می‌شود. این هزینه تحت تاثیر نوسانات بازار قرار می‌گیرد و همچنین بستگی به قطعه‌ای که خراب شده دارد. به عنوان مثال، قطعه‌های یدکی ممکن است هزینه تعمیرات را افزایش دهند. این هزینه‌ها با رعایت نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می‌شود و بنابراین می‌توان به خدمات این تعمیرگاه اعتماد کرد.

تماس با ما

 

 

۹۲ دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.