برند های ماشین ظرفشویی

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. برند های ماشین ظرفشویی

برند های ماشین ظرفشویی

برند های ماشین ظرفشویی
برند های ماشین ظرفشویی

سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی در مستر تعمیرچی

به احتمال زیاد شما هم از شستن ظرف ها خسته شده اید و دوست دارید این کار وقت گیر و کلافه کننده را به انجام ندهید. ماشین ظرفشویی یک از کارآمدترین وسایل خانه است که راحتی و آسایش زندگی شما را چند برابر می کند.

اگر ظرفشویی شما به درستی ظروف را تمیز نکند یعنی کارکرد آن دچار مشکل شده و به درستی کار نمی کند  در این مواقع یا باید سرویس شود یا توسط تعمی کاران تعمیر گردد.

ظرفشویی امروزه بسیار گران بوده و از ساختار پیچیده ای تشکیل شده که نصب و راه اندازی و تعمیر ان کار هر کسی نیست. این مسائل سبب شده که هر تعمیرکاری صلاحیت لازم را برای تعمیر نداشته باشد.

خدمات مستر تعمیرچی برای تعمیر ظرفشویی شما

نصب اصولی و  استاندارد ماشین ظرفشویی بسیار با اهمیت است ، زیرا می تواند از بروز برخی مشکلات رایج جلوگیری نماید. همچنین مراقبت و نگهداری از دستگاه با انجام سرویس های دوره ای توسط تکنسین متخصص، می تواند مشکلات جزئی و ایرادات دستگاه را رفع نموده و به عمر مفید آن بیافزاید. تعمیر ماشین ظرفشویی نیز، به هنگام بروز مشکلی در دستگاه که سبب کارکرد غیرعادی آن شده است، توسط تعمیرکار متخصص لازم بوده و باید سریعا پیگیری شود تا از تشدید مشکل جلوگیری نماید.

یکی از خدمات سریع و حرفه ای مستر تعمیرچی، نصب، سرویس و تعمیرات ماشین ظرفشویی است که برای تمامی مدل ها و سایزهای ظرفشویی، توسط متخصصین مجرب همان برند ارائه می گردد. متخصصین ما به صورت تضمین شده، رفع هر گونه مشکل پیش آمده برای ظرفشویی شما را اطمینان داده و با ارائه گارانتی معتبر چند ماهه، خیال شما را از بابت کیفیت خدمات دریافتی آسوده می کنند.

 • سر و صدای زیاد ماشین ظرفشویی
 • کار نکردن دکمه های ظرفشویی
 • خشک نشدن ظروف در دستگاه
 • نشتی یا آبریزش ظرفشویی
 • عدم پخش شوینده در داخل دستگاه
 • بسته نشدن درب ظرفشویی
 • شروع نشدن سیکل شستشو
 • و…

انواع برند های ماشین ظرفشویی قابل تعمیر در مستر تعمیرچی


تعمیر ظرفشویی ال جی


تعمیر ظرفشویی سامسونگ


تعمیر ظرفشویی بوش


تعمیر ظرفشویی مجیک


تعمیر ظرفشویی ویرپول


تعمیر ظرفشویی حایر


تعمیر ظرفشویی دوو


تعمیر ظرفشویی زیرووات


تعمیر ظرفشویی زیمنس


تعمیر ظرفشویی مدیا


تعمیر ظرفشویی آاگ


تعمیر ظرفشویی ایندزیت

مشکلات رایج ماشین های ظرفشویی متفاوت و بسیارند اما همگی قابل تعمیر هستند. اگر هر یک از موارد بالا و یا موارد دیگری را در ظرفشویی خود مشاهده کردید، بلافاصله برای تعمیر دستگاه خود اقدام کرده و با ما تماس بگیرید.

برند های ماشین ظرفشویی
برند های ماشین ظرفشویی

مستر تعمیرچی تعمیرات ظرفشویی چه برندها و مدل هایی را می پذیرد؟

مستر تعمیرچی با بیش از صدها متخصص ظرفشویی هر یک از برندهای معتبر، خدمات تخصصی نصب، سرویس و تعمیرات آنها را برای تمامی مدلها و انواع ظرفشویی های رومیزی و ایستاده ارائه می نماید. انواع برندهای ایرانی و خارجی موجود در بازار اعم از: ال جی، سامسونگ، بوش، مجیک، آاگ، ایندزیت، حایر، دوو، زیرووات، زیمنس، مدیا، ویرپول و… توسط مستر تعمیرچی پشتیبانی می شود، بنابراین نیاز به هیچ گونه نگرانی نیست.

مستر تعمیرچی تعمیر قطعات ماشین ظرفشویی را هم انجام می دهد؟

علاوه بر تعویض قطعات خراب ظرفشویی، که همواره با قطعات ارجینال تهیه شده از مراکز معتبر جایگزین می شود، تعمیر قطعات مشکل دار ظرفشویی نیز از اولویت های متخصصین ما می باشد. درواقع به هدف کاهش هزینه های تعمیرات و افزایش عمر مفید قطعات خود دستگاه از طریق تعمیرات تخصصی و بر مبنای اصول برند ظرفشویی تان، اولویت تعمیرکاران مستر تعمیرچی با تعمیرات قطعات ظرفشویی شماست.