برند های پکیج

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. برند های پکیج

برند های پکیج

برند های پکیج
برند های پکیج

نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری

تکنسین متخصص تعمیر پکیج = راه حل خرابی و مشکلات پکیج شما

 


تعمیر پکیج بوتان


تعمیر پکیج ایران رادیاتور


تعمیر پکیج ایساتیس


تعمیر پکیج لورچ


تعمیر پکیج شاپه


تعمیر پکیج آریستون


تعمیر پکیج آماتیس


تعمیر پکیج آلزان


تعمیر پکیج ایمرگاس


تعمیر پکیج تاچی


تعمیر پکیج فرولی


تعمیر پکیج رادیانت


تعمیر پکیج ال جی و گلدیران

نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری

تکنسین متخصص تعمیر پکیج = راه حل خرابی و مشکلات پکیج دیواری شما

 

تعمیرکاران مستر تعمیرچی متخصص پکیج دیواری شما هستند

نصب پکیج دیواری  باید بصورت  کاملا دقیق و اصولی و مطابق  استانداردهای موجود انجام شده باشد. نصب درست موجب کارکرد بهینه و بیشتر راندمان حرارتی پکیج شما می گردد و بروز مشکلات در اینده جلوگیری می کند. سرویس پکیج باید توسط تعمیرکار متخصص و ماهر صورت گیرد.

متخصصین مجرب پکیج دیواری مستر تعمیرچی با ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری، بهترین انتخاب شما برای رسیدگی به دستگاه تان هستند. صلاحیت متخصصین ما در سالها تجربه، دانش تخصصی از برند پکیج شما، تسلط بر انواع مدل های برند پکیج تان و رضایت بالای بسیاری از مشتریان قبلی ما مشخص می گردد. صدها متخصص انواع برند پکیج دیواری در مستر تعمیرچی مشغول به فعالیت بوده که امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان را فراهم نموده اند. اگر تجربه تکرار مشکل و صرف هزینه مجدد داشته اید و از این بابت نگران هستید، ما با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به تمام خدمات دریافتی شما، خیالتان را آسوده کرده ایم.

مستر تعمیرچی کدام برندها و مدل های پکیج دیواری را تعمیر می کند؟

ما با داشتن متخصصین متعدد برای تمامی برندهای ایرانی و خارجی پکیج دیواری، نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد. بسیاری از برندهای مطرح از جمله ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، آریستون، آلزان، آماتیس، ایمرگاس، تاچی، رادیانت، شاپه، فرولی، گلدیران، لورچ، مکس الیت و… توسط مستر تعمیرچی پشتیبانی شده و تعمیر کار پکیج اختصاصی دارند.

اگر از هر یک از این برندها و یا برندهای دیگری از پکیج دیواری استفاده می کنید، نگران تعمیرات پکیج خود نباشید و آن را به ما بسپارید. ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج دیواری تان، به منزل شما آمده و تمامی مشکلات آن را تضمینی و گارانتی شده برطرف می کنیم.

نگران تعمیر پکیج خود نباشید

در صورت نصب اشتباه، عدم سرویس، استهلاک کارکرد و… ممکن است مشکلات مختلفی برای پکیج دیواری اتفاق بیوفتد.از جمله:

 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن پکیج دیواری به صورت مداوم
 • چکه کردن پکیج و آبریزش
 • نشتی گاز و استشمام بوی گاز در اطراف پکیج
 • افت فشار مداوم
 • گرم نکردن آب
 • گرم نکردن شوفاژها
 • و…

هر یک از موارد بالا به راحتی توسط تعمیر کاران مستر تعمیرچی به راحتی قابل درست شدن است. مستر تعمیرچی رفع تضمینی هر گونه مشکل پکیج دیواری شما را وعده داده و با بیمه دستگاه در طول تعمیرات آن، به طور کلی نگرانی هایتان را برطرف خواهد کرد. همچنین برای کاهش هزینه های شما، با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات پکیج تان به جای تعویض آنان، به فکر کاهش هزینه هایتان نیز هستیم.

فهرست