برند های پکیج

 1. خانه
 2. chevron_right
 3. برند های پکیج

 

تکنسین متخصص تعمیر پکیج = راه حل خرابی و مشکلات پکیج شما

این روزها در کمتر ساختمانی می توان سیستم موتورخانه مرکزی پیدا کرد. با ورود و گسترش پکیج دیواری به بازار، بسیاری از منازل و ادارات این نوع از سیستم های گرمایشی را جایگزین کردند. مزایای پکیج دیواری علاوه بر تامین آب گرم و گرمای مورد نیاز شما به صورت مستقل از دیگران، عملکردی کم مصرف تر و بهتر نیز می باشد که به افزایش سطح رفاه و آسایش ما منجر شده است. اما این دستگاه های گازسوز با ساختاری الکتریکی – مکانیکی از حساسیت بالایی برخوردار بوده و امکان بروز مشکل در آنها بالاست و به مراقب و توجه شما نیازمندند.

اگر در وسط حمام آب گرم ناگهان سرد شود، اگر شوفاژهای خانه نیمه گرم و یا کامل سرد باشند، اگر سر و صدای پکیج شما را از تمرکز بر روی کارهایتان منع کند و یا مشکلات دیگری که امکان دارد برای پکیج دیواری شما اتفاق بیوفتند، به راحتی می توانند تمام آسایش و رفاه شما را سلب کرده و وضعیت خانه تان را آشفته کنند. اینها مشکلاتیست که در صورت عدم سرویس به موقع پکیج دیواری خود و یا بروز مشکل در آن به واسطه استهلاک و یا موارد دیگر، احتمالا تجربه خواهید کرد.

اما جای هیچ گونه نگرانی نیست. راه حل مشکلات پکیج دیواری شما در دستان تعمیرکار متخصص برند پکیج شماست. تنها افراد متخصص که دانش، تسلط و تجربه کار با انواع مدل های پکیج دیواری شما را دارند، می توانند به خوبی دستگاه را عیب یابی و مشکلات آن را به صورت اصولی و استاندارد رفع نموده و تعمیر پکیج را انجام دهند. به همین منظور مستر تعمیرچی برای کمک به شما در سریعترین زمان ممکن، صدها متخصص باتجربه انواع برندهای مختلف پکیج را در اختیار شما قرار داده تا تنها با یک تماس نگرانی و دردسرهای تعمیرات پکیج خود را فراموش کنید و مابقی کار را به تعمیرکار معتمد خود بسپارید.

تعمیرکاران مستر تعمیرچی متخصص پکیج دیواری شما هستند

نصب پکیج دیواری که به صورت اصولی و بر طبق استانداردهای برند پکیج تان انجام شده باشد، موجب کارکرد بهینه و بیشترین راندمان حرارتی پکیج شما می گردد و امکان بروز برخی مشکلات را نیز از میان می برد. سرویس پکیج دیواری که توسط تعمیرکار متخصص و باتجربه صورت گیرد، می تواند ایرادات جزئی را شناسایی کرده و از بروز مشکلات جدی جلوگیری کند و عملکرد مطلوب پکیج را حفظ نماید. تعمیر پکیج دیواری توسط تکنسین متخصص برند پکیج نیز، این اطمینان را به شما می دهد که تعمیرات دستگاه به صورت اصولی انجام شده و بروز مجدد مشکل احتمال بسیار کمی دارد.

متخصصین مجرب پکیج دیواری مستر تعمیرچی با ارائه خدمات نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری، بهترین انتخاب شما برای رسیدگی به دستگاه تان هستند. صلاحیت متخصصین ما در سالها تجربه، دانش تخصصی از برند پکیج شما، تسلط بر انواع مدل های برند پکیج تان و رضایت بالای بسیاری از مشتریان قبلی ما مشخص می گردد. صدها متخصص انواع برند پکیج دیواری در مستر تعمیرچی مشغول به فعالیت بوده که امکان ارائه خدمات در سریعترین زمان را فراهم نموده اند. اگر تجربه تکرار مشکل و صرف هزینه مجدد داشته اید و از این بابت نگران هستید، ما با اعطای گارانتی معتبر چند ماهه به تمام خدمات دریافتی شما، خیالتان را آسوده کرده ایم.

مستر تعمیرچی کدام برندها و مدل های پکیج دیواری را تعمیر می کند؟

ما با داشتن متخصصین متعدد برای تمامی برندهای ایرانی و خارجی پکیج دیواری، نصب، سرویس و تعمیر پکیج دیواری شما را در کمترین زمان ممکن انجام خواهیم داد. بسیاری از برندهای مطرح از جمله ایران رادیاتور، بوتان، ایساتیس، آریستون، آلزان، آماتیس، ایمرگاس، تاچی، رادیانت، شاپه، فرولی، گلدیران، لورچ، مکس الیت و… توسط مستر تعمیرچی پشتیبانی شده و تعمیر کار پکیج اختصاصی دارند.

اگر از هر یک از این برندها و یا برندهای دیگری از پکیج دیواری استفاده می کنید، نگران تعمیرات پکیج خود نباشید و آن را به ما بسپارید. ما صرف نظر از مدل و ظرفیت پکیج دیواری تان، به منزل شما آمده و تمامی مشکلات آن را تضمینی و گارانتی شده برطرف می کنیم.

نگران تعمیر پکیج خود نباشید

در صورت نصب اشتباه، عدم سرویس، استهلاک کارکرد و… ممکن است مشکلات مختلفی برای پکیج دیواری اتفاق بیوفتد، از جمله:

 • روشن نشدن پکیج
 • خاموش شدن پکیج دیواری به صورت مداوم
 • چکه کردن پکیج و آبریزش
 • نشتی گاز و استشمام بوی گاز در اطراف پکیج
 • افت فشار مداوم
 • گرم نکردن آب
 • گرم نکردن شوفاژها
 • و…

هر یک از موارد بالا به راحتی توسط تعمیر کار پکیج کاربلد و مسلط بر برند پکیج شما قابل حل خواهد بود. مستر تعمیرچی رفع تضمینی هر گونه مشکل پکیج دیواری شما را وعده داده و با بیمه دستگاه در طول تعمیرات آن، به طور کلی نگرانی هایتان را برطرف خواهد کرد. همچنین برای کاهش هزینه های شما، با در اولویت قرار دادن تعمیر قطعات پکیج تان به جای تعویض آنان، به فکر کاهش هزینه هایتان نیز هستیم.