تعمیر برد ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی

شرکت مستر تعمیرچی تعمیر برد انواع ماشین لباسشویی را در تهران وکرج  با ۹۰ روز گارانتی خدمات انجام می دهد. این مجموعه تمامی تعمیرات را در محل و در سریع ترین زمان ممکن ارائه می دهد. 

گاهی اوقات شما ممکن است برنامه‌ای را برای شستشوی ماشین لباسشویی خود تنظیم کنید، اما دستگاه صحیح عمل نکند. در این صورت، بدون شک ماشین لباسشویی شما با خرابی بر مواجه شده است.

تعمیر لباسشویی اسنوا در جهانشهر
۰۹۱۲۸۶۵۲۹۲۱
تعمیر برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی

برد ماشین لباسشویی نقش مهمی در عملکرد آن دارد. این قسمت به عنوان مغز ماشین عمل کرده و وظیفه کنترل سایر قطعات و ارسال دستورات پس از فشردن دکمه استارت و زمان سنج را بر عهده دارد. زمان سنج، زمان کارکرد ماشین را تنظیم می‌کند. اگر برد ماشین لباسشویی با مشکلی روبرو شود، عملکرد کل دستگاه متأثر می‌شود و حتی ممکن است ماشین روشن نشود.

یکی از عوامل مهم در رتبه‌بندی ماشین لباسشویی‌ها، برد آن است. هرچقدر ماشین لباسشویی پیشرفته‌تر باشد، برد آن نیز پیشرفته‌تر و تخصصی‌تر است. به همین دلیل، برای تعمیر آن به افراد متخصص نیاز است.

 دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی 

ممکن است دلایل خرابی برد ماشین لباسشویی عبارت باشند از:

  1. نوسان برق: نوسان برق می‌تواند سبب اتصالی شدن خازن‌های برد شود و در نتیجه برد سوخته شود.
  2. نفوذ آب: اگر به هر دلیلی آب وارد درون ماشین شود، ممکن است قطعات داخلی به درستی عمل نکنند و سیم‌های پیچی داخلی به هم برخورد کنند که موجب سوختن برد می‌شود. همچنین، نفوذ آب ممکن است باعث برق‌گیری و حتی آتش‌سوزی شود که در این صورت برد قابل تعمیر نیست.
  3. خرابی خازن‌ها: خازن‌های روی برد ممکن است دلیل خرابی برد باشند. در صورتی که خازن‌ها خراب شوند، برد معمولاً قابل تعمیر است.
  4. خرابی فیوزها: خراب شدن فیوزها هم یکی دیگر از دلایل خرابی برد است که می‌توان با تعمیر درست آنها، مشکل را حل کرد.

علاوه بر موارد فوق، خرابی برد ماشین لباسشویی ممکن است به دلیل عوامل دیگری مانند خرابی قطعات الکترونیکی، پایه‌های برد خم شده یا خرابی سیم‌های اتصالی رخ دهد. در این صورت، باید با تعمیر مورد به مورد، برد را به حالت عادی بازگرداند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی

علائم خرابی برد ماشین لباسشویی

در زیر برخی از علائمی که نشان می‌دهد برد کنترل ماشین لباسشویی شما خراب شده است را بررسی می‌کنیم:

تیک آبی ماشین لباسشویی وارد چرخه شستشو و چرخش نمی‌شود: این ممکن است به دلیل خرابی برد کنترل باشد. در این صورت، بهتر است توسط یک تکنسین مجرب برای تعمیر برد تماس بگیرید.

تیک آبی چراغ‌ها به طور متناوب روشن می‌شوند و چشمک می‌زنند: این نشان‌دهنده وجود مشکلی در سیستم برق ماشین لباسشویی است. شما می‌توانید با بررسی سیم‌ها و اتصالات و تماس با تکنسین مجرب برای تعمیر کمک بگیرید.

تیک آبی چرخه ماشین لباسشویی متوقف نمی‌شود: اگر شستشو بدون توقف ادامه پیدا می‌کند، احتمالاً یک خرابی در مکانیزم تایمر وجود دارد. در این صورت، بهتر است مکانیک ماشین لباسشویی را بررسی و تعمیر کنید.

تیک آبی دیگ نمی‌چرخد ​​یا خیلی آهسته می‌چرخد: این ممکن است به علت خرابی در موتور ماشین لباسشویی یا مشکل در حرکت بدنه باشد. در این صورت، با توجه به برند و مدل ماشین لباسشویی خود، بهتر است با تهیه قطعات یدکی و یا تماس با تکنسین موردنظر برای تعمیر ماشین لباسشویی خود اقدام کنید.

تیک آبی کد خطا وجود دارد که نشان می‌دهد برد الکترونیکی ماشین معیوب است: در بسیاری از  لباسشویی ها، برد الکترونیکی برای کنترل عملکرد استفاده می‌شود.

تیک آبی ماشین لباسشویی آب را تخلیه نمی‌کند یا تخلیه می‌شود حتی زمانی که تنظیم نشده است: این مسئله ممکن است به علت مشکلات در پمپ تخلیه یا مکانیزم کنترل تخلیه باشد. برای رفع این مشکل، بهتر است تکنسین ماشین لباسشویی را به منزل بخوانید.

تیک آبی ارور در صفحه نمایشگر: دستگاه هایی که دارای صفحه نمایشگر هستند مشکل برد را با کد خطایی که برایشان تعریف شده است نمایش می دهند. شما می توانید با توجه به برند و مدل دستگاه خود کد خطا های آن را جست و جو کنید.  بهتر است در صورتی که برد کنترل ماشین لباسشویی شما خراب شده است، با تماس با تکنسین های مجرب مستر تعمیرچی مشکل خود را رفع کنید. 

تعمیر برد ماشین لباسشویی

تعمیر برد لباسشویی در مجموعه مستر تعمیرچی

امروزه ماشین‌های لباسشویی در برندهای مختلفی تولید می‌شوند، از جمله برندهای محبوب مانند پاکشوما، سامسونگ، ، اسنوا می باشند، باید توجه داشت که هر برند ممکن است نیاز به تعمیر و خدمات پس از فروش داشته باشد.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما با مشکلاتی مواجه شده و نیاز به تعمیر دارد، می‌توانید این کار را به تعمیرکاران ماهر و متخصص ما بسپارید. تعمیر برد ماشین لباسشویی از جمله خدماتی است که تعمیرکاران می‌توانند در این زمینه ارائه دهند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی به جای خرید برد جدید، هزینه‌هایی را کاهش می‌دهد و می‌تواند تا حد زیادی برای شما سودمند باشد. اما برای اینکه تعمیر به خوبی انجام شود و به مشکلات برد بپردازد، بهتر است به تعمیرکاران ماهر مستر تعمیرچی اعتماد کنید.

تعیر برد ماشین لباسشویی سامسونگ

عوامل زیادی هستند که باعث میشه برد ماشین لباسشویی سامسونگ از کار بی افتد، در ادامه شما را با این عوامل آشنا می کنیم:

نوسانات جریان برق، نفوذ آب به داخل برد و ایجاد اتصالی معیوب، فیوزها و خازن‌های برد الکترونیکی را تهدید می‌کند. استفاده مکرر و بی‌رویه از دستگاه بدون استراحت دادن به آن، همچنین قرار دادن اضافه بار بیش از حد در ماشین‌لباسشویی سامسونگ، ممکن است منجر به خرابی برد دستگاه شود. برای جلوگیری از این مشکلات، لازم است دستگاه را در محیط‌های بیش از حد گرم و مرطوب استفاده نکرده و آن را به‌مراتب به استراحت بنشانیم. همچنین باید از استفاده متعادل و منظم از دستگاه اطمینان حاصل کنیم و از قرار دادن اضافه بار بیش از حد در آن خودداری کنیم. در نهایت، دستگاه نیز با گذر زمان خراب می‌شود و لازم است آن را  تعویض کنید.

تعمیر برد ماشین لباسشویی

تعمیر برد ماشین لباسشویی پاکشوما

مستر تعمیرچی یک شرکت تخصصی در زمینه تعمیرات انواع ماشین لباسشویی است که قادر به تعمیر برد الکترونیکی لباسشویی پاکشوما است.

اولین قدم برای تعمیر برد لباسشویی پاکشوما، بررسی و تشخیص دقیق مشکل است. تیم کارشناسان مستر تعمیرچی با استفاده از تجهیزات و ابزارهای پیشرفته، عیب‌یابی دقیقی را بر روی برد انجام می‌دهند. براساس دیاگرام و نقشه برد، خطاهای موجود را شناسایی کرده و به دقت مشکلات را تعمیر می‌کنند.

یکی از مشکلات رایج در برد لباسشویی پاکشوما، عدم عملکرد قطعه‌های الکترونیکی است. در صورت خرابی یا سوختن قطعات، عملکرد برد متوقف می‌شود. تیم تخصصی  مستر تعمیرچی با بهره‌گیری از تجهیزات قدرتمند و معتبر، قطعات خراب را تعویض می‌کنند. 

تعمیر برد ماشین لباسشویی اسنوا

خرابی برد الکترونیکی ماشین لباسشویی اسنوا ممکن است باعث اختلال در عملکرد آن شود. علائم خرابی ممکن است شامل: بروز اختلال در برنامه‌ها، عدم کارکرد صحیح پنل جلویی، نمایش خطا روی صفحه نمایشگر، عدم تخلیه صحیح آب و… می باشد. همچنین مجموعه مستر تعمیرچی برد های برند های دیگری همانند الجی، بوش، دوو وغیر را نیز با استفاده از قطعات اصل و اورجینال تعمیر می کند.

تعمیر برد ماشین لباسشویی در شهر قدس

تعمیر برد ماشین لباسشویی در مناطق مختلف

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی در اسلام شهر

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی در کرج

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی در جهانشهر

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی در عظیمیه

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی در اندیشه

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی درشهر قدش

تیک آبی تعمیر برد ماشین لباسشویی در تهران

تعمیر برد ماشین لباسشویی
تعمیر برد ماشین لباسشویی

مرکز تعمیر برد ماشین لباسشویی 

شرکت مستر تعمیر، بهترین خدمات تعمیر و نگهداری را برای مشتریان عزیز ارائه می دهد. تیم ما از متخصصان مجرب و با استعدادی تشکیل شده است که به روز ترین خدمات تعمیر و نصب انواع لوازم خانگی  را ارائه می دهد. مجموعه ما بهترین تجربه را در زمینه تعمیر و نگهداری دستگاه های لوازم خانگی  به شما ارائه می دهیم.

هزینه تعمیر برد ماشین لباسشویی

هزینه تعمیر برد لباسشویی برندهای مختلفی در بازار وجود دارد. هر برند از قطعات متفاوتی برای تولید بردهای لباسشویی خود استفاده می‌کند. بنابراین، قیمت برد ماشین لباسشویی بستگی به عواملی مانند نوع برند، مدل و تکنولوژی استفاده شده در تولید دستگاه، متفاوت است و قیمت ثابتی ندارد. برای اطلاع از قیمت با کارشناسان مجموعه ما تماس بگیرید.

قیمت برد ماشین لباسشویی

از بزرگ‌ترین برندهای لباسشویی موجود در بازار کشورمان می‌توان به برندهای سامسونگ، ال‌جی، دوو، اسنوا، ایندزیت، پاکشوما و حایر اشاره کرد. هر یک از این تولیدکنندگان، انواع متفاوتی از لباسشویی را روانه بازار می‌کنند که در تولید آن‌ها تکنولوژی‌های متفاوتی استفاده شده است. به همین قیمت برد ماشین لباسشویی نیز بسته به نوع برند، مدل و تکنولوژی به کار گرفته‌شده در تولید آن‌ها، انواع مختلفی دارند و طبیعتا قیمت‌های متفاوتی نیز خواهند داشت.

نمایندگی تعمیرات برد انواع لباسشویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.